شکوه نهایی

type

اعجوبه جهان

هرچه انجام داده‌اید به این کار برمی‌گردد. کوهی دست‌ساخته انسان از رنگ سفید و طلایی، با مجموعه‌ای از باغ‌ها و رودخانه‌های رو به پایین، که نور خورشید را تقریباً به شکلی ملکوتی منعکس می‌کنند. بزرگترین دستاورد شما. با ساختن یکی از «عجایب جهان»، نقطه برجسته‌ای را در کتاب‌های تاریخ تراوین برجا خواهید گذاشت. کل جهان بازی در رقابت است تا به این نقطه عطف از دستاورد انسانی برسد، اما فقط یکی از گروه‌های هم‌پیمان پیروز خواهد شد.

Coming soon

فینال بزرگ

به چالش نهایی خوش آمدید. برای پشت سر گذاشتن این مرحله، نیاز به ارتش‌ها و منابعی دارید که جزئیات آن از قبل مشخص باشد. گروه هم‌پیمان شما وقتی عملیات ساخت «اعجوبه جهان» را برنامه‌ریزی می‌کند باید عملکردش را به سطح نهایی برساند و از آن در مقابل نیروهای مرکب متشکل از سایر اعضای سرور دفاع نماید - بدون اینکه از نیروهای تدافعی خود غافل شود. علاوه بر این، باید رقبای خود را نابود کنید تا خیالتان راحت باشد که شکستی متوجه شما نشود. مسابقه در جریان است. مسابقه در جریان است.

“به نهایت افتخارات یک انسان دست پیدا کنید!”
type

آثار باستانی

در سفرهایتان با قلعه‌هایی از تمدن کهن، یعنی ناتارها، روبرو خواهید شد. امروزه آنها تنها سایه‌ای از سلطه‌گری گذشته خود هستند، اما مهارت آنها در تولید دست‌ساخته‌ها همچنان حریف می‌طلبد. آرام آرام سایر قبایل شروع به پیشی گرفتن از آنها از لحاظ تعداد نفرات شدند و ناتارها به خفا رفتند و با هرآنچه برجای مانده بود به دفاع از دست‌ساخته‌هایشان پرداختند. اگر بخواهید مالک چنین اثری شوید، قدرتی غیر قابل بیان در دست دارید. ولی هشیار باشید - کل جهان چشم به آن دوخته است. و شما نیز در مرکز نگاهشان قرار می‌گیرید.

Coming soon

قدرت‌های شگفت‌انگیز

این آثار برجای مانده از دانش باستان دارای قدرت‌هایی است که باورش برای انسان‌های عادی خیلی سخت است. شخصی را در روستایتان برای پاییدن ساختمان‌های خود بگمارید تا دیوارهایتان نفوذناپذیر باشند. سایرین به افزایش قدرت نظامی شما می‌پردازند و به نیروهایتان کمک می‌کنند تا آموزش‌شان را بسیار سریعتر به اتمام برسانند. منحصر به‌فردترین دست‌ساخته‌ها دارای چنان قدرتی هستند که کل امپراتوری شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند - از جنوبی‌ترین ایالت گرفته تا مرزهای شمالی آن.

ماجراهای جسورانه

شما قهرمان روستایتان هستید. فرصت‌هایی چنان خطرناک وجود دارند که فقط شجاع‌ترین‌ها می‌توانند از آنها استفاده کنند. زمزمه‌های وجود جانوران غول‌پیکر، شایعات مربوط به گنج‌های دزدیده‌شده و فریادهای درخواست کمک که قطعاً همگی حیله و نیرنگ است. آنها شما را فرا می‌خوانند. وارد ماجراها شوید و با شانس خود، انبوهی از منابع، گنج‌ها و سلاح‌های قدرتمند را خواهید یافت.

رویدادهای ویژه سالانه

همواره ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی در رویدادهای ویژه سالانه تراوین وجود دارد: افسانه‌ها. اخیراً گروه‌های هم‌پیمان بر سر کنترل مناطق اروپای قدیم جنگ می‌کنند. کار تیمی از همیشه اهمیت بیشتری پیدا کرده است، زیرا فقط گروه هم‌پیمانی که اکثریت جمعیت را داشته باشد می‌تواند از قدرت‌های منطقه بهره بگیرد. علاوه بر این، افراد می‌توانند بودجه پیشرفت‌های مشترکی را در حوزه‌هایی همچون متالورژی یا تجارت تأمین کنند که برای تمامی اعضای گروه هم‌پیمان منفعت خواهد داشت.

"نیروهای اسرارآمیز در انتظار کشف شدن هستند..."