دوستان و دشمنان

type

تجربه‌ای واقعی از بازی چندنفره گسترده آنلاین

در تراوین تنها نیستید: افسانه‌ها. به لطف جامعه‌ای عظیم که در گروه‌های هم‌پیمان، تجارت و جنگی کهن تعامل دارند، جهان زنده است و در حال تغییر. هر دور از بازی داستان متفاوتی دارد. فتح‌های دسته‌جعی در نیمه شب، دسیسه‌ها در هر سو و دوستی‌های پولادین. هر حرکتی اثری میگذارد، و هر تصمیمی پیامدی دارد. در نزدیکی دوستانتان سکنی گزینید، یا مستقیم سراغ عمل بروید.

Coming soon

هم‌پیمانان پایدار

تراوین دنیایی از فرصت‌های کار تیمی را فراهم می‌سازد. با همسایگان در تماس باشید، در مقابل تهدیدهای مشترک تیم تشکیل دهید و در نهایت دوستی‌هایی برپا سازید. از مربیان مجرب که شما را در جهان‌های مختلف راهنمایی می‌کنند درس بیاموزید تا اینکه خودتان مربی شوید. بعضی از هم‌پیمانان هر سرور دور هم جمع می‌شوند و دوستی‌هایی را شکل می‌دهند که فراتر از این بازی پابرجا می‌ماند. پشتیبانی از یکدیگر و بازگشت متحدانه از هر عقب‌نشینی باعث ایجاد پیوندهایی همراه با خاطرات دلپذیر می‌شود.

مسابقات و رویدادهای ویژه

در تراوین خستگی معنی ندارد: افسانه‌ها. هرساله نسخه‌ای ویژه عرضه می‌شود که ظاهری تازه را در مقایسه با تراوین کلاسیک به نمایش می‌گذارد. این سفر حماسی در حال حاضر در اروپا جریان دارد، و فرانسوی‌ها، رومیان و توتُن‌ها برای در دست گرفتن کنترل منطقه‌هایشان می‌جنگند. مسابقات سالانه این فرصت را به شما می‌دهد که خود را در مقابل بهترین بازیکنان حاضر در جهان نشان دهید. می‌توانید انبوهی از جوایز و شهرت بی‌پایان بدست آورید.

انجمن و رویدادها

به جامعه‌ای متشکل از بسیاری افراد پرشور و هم‌رأی ملحق شوید. این انجمن مکانی عالی برای دریافت مشاوره، بحث و گفتگو پیرامون راهبردها، یافتن هم‌پیمانان برای بازی بعدی یا صرفاً کمی شوخی و مزاح است. منتظر رویدادهایی که از طرف شرکت «Travian Games» میزبانی می‌شود باشید. رویدادهایی مانند دهمین سالگرد تولد، که در آن بازیکنان و توسعه‌دهندگان در زندگی واقعی باهم ملاقات می‌کردند، داستان ها را می‌خواندند و می‌خندیدند و تا دیر وقت شب بازی می‌کردند.

"یک بازی جذاب بر گرفته از نظرات بازیکنان و جامعه بزرگ تراوین."