اسطوره خود را انتخاب کنید

type

چکش

همیشه رهبری حمله با شماست. شما نوک نیزه یا دژکوبی هستید که دیوار اول را در هم می‌کوبد. نبردها نام شما را همراه خود می‌برند، و دشمن‌ها با شنیدن آن نام تنشان به لرزه می‌افتد. چیزی نمی‌گذرد که فرمانده ارتش‌های عظیم می‌شوید و با بی‌رحمی به غارت مسیرتان در سرزمین‌ها بپردازید. اما اشتباه نکنید - این مسیر مسیر آسانی نیست. اگر نمی‌توانید رقابت را در دست بگیرید، این مناسب شما نیست. ولی اگر می‌خواهید جان و زندگی‌تان را به خطر بیاندازید تا به جوایز و افتخاراتی دست یابید، به ما ملحق شوید. نقش این چکش را شما بازی کنید.

Coming soon

ارتشی برپا کنید.

آیا می‌خواهید سپاهی به وسعت افق را رهبری کنید که دشمن با دیدنش پا به فرار بگذارد؟ یا ترجیح می‌دهید گردانی از متخصصین نظامی داشته باشید که هرکدامشان بدون یک قطره عرق ریختن ده‌ها مرد را از پای در می‌آورد؟ اینکه چطور سلطه‌گری کنید به خودتان بستگی دارد. نگران نیروهای تدافعی هم نباشید. هیچ‌کس نمی‌خواهد دلیلی برای ملاقات با ارتش شما جور کند.

بتازید، تسخیر کنید و آشوبی برپا کنید.

استراتژی مورد علاقه‌تان با یک یورش آغاز می‌شود. چرا وقت‌تان را برای جمع‌آوری منابع صرف کنید در حالی که می‌توانید در خانه همسایه را بزنید و مؤدبانه درخواست کنید. دشمنان مشترک‌تان را از بین ببرید تا غریبه‌ها با شما دوست شوند. و دوستان هم با خوشنودی منابع را به شما اهدا می‌کنند تا حافظ صلح باشند. طی مدتی کوتاه، خبر جنگجویی پخش می‌شود که خواسته‌هایش را تسخیر می‌کند و آنگاه به تقاضاهای شما با احترام پاسخ داده می‌شود.

شما قهرمان هستید.

آیا روستاهایشان را فتح می‌کنید یا به آتش می‌کشید؟ اول کدام ساختمان باید منجنیق‌هایتان را در خود جای دهد؟ گرفتن بعضی از تصمیمات سخت‌تر از بعضی دیگر است، اما لزومی ندارد آنها را تنها اتخاذ کنید. تعدادی گروه هم‌پیمان بیابید، قدرت‌تان را چندبرابر کنید و از همه جهات حمله کنید. برای نحوه جنگیدن تصمیم نگیرید – بلکه برای نحوه بردن تصمیم‌گیری کنید.

"جنگجوی واقعی هرچه بتواند بدست می‌آورد."
type

سخت‌تر از فولاد

روی زمین‌تان بایستید. حمله‌ها را یکی پس از دیگری وارد کنید تا اینکه خسته و مأیوس شوند. وقت‌تان را با جنگ‌های کوچک تلف نکنید. شما برای نبردی دراز وارد این داستان شده‌اید. چیزی نخواهد گذشت که بزرگی دیوارهایتان امید همه را به تسخیر آن ناامید می‌کند، و روستاهای کوچک دشمن زیر سایه سنگر شما قرار خواهد گرفت. تاکتیک راهبردی شما از چشم‌ها پوشیده نخواهد ماند. با هم گروهی بسازید، یک ابرقدرت منطقه‌ای تشکیل دهید و این جنگ را به دستور خود تمام کنید.

Coming soon

دوراندیش باشید

زمان بزرگترین دوست شماست. هربار که حریفی به زمین زده شود، جایگاه شما در منطقه تقویت می‌گردد. تمرینات نظامی‌تان را بهبود بخشید و تسلیحات قوی‌تری شکل دهید تا ارتش‌تان از همه افراد حاضر در نبرد تفوق پیدا کند. با ایجاد آبادی‌های جدید گسترش دهید، ساخت و ساز تأسیسات تخصصی را کلنگ بزنید، و روی تشکیل جامعه‌ای متمدن و سالم سرمایه‌گذاری کنید. با داشتن بنیادی قدرتمند، از همه رقبا پیشی می‌گیرید تا اینکه زمان [greatest achievement] (Link to WW page) فرا می‌رسد.

محافظ انسان‌ها

ارتش‌تان در روستای شما انگشت به دهان نخواهد ماند. با ارسال پشتیبانی مخفی به همسایگان خود، رقبایتان را تضعیف کنید. هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از این نیست که یک ارتش ناآماده در دژ شما تاخت و تاز کند. کمک به دوستان مزیت‌های بسیاری را به همراه می‌آورد. علاوه بر منابع و الطاف بسیار، یک پیوند دفاعی قوی نیز اطمینان‌بخش این خواهد بود که هرگز در دردسر نخواهید افتاد. با دلاوری و قدرت حفاظتی شما، توان دیپلماتیک حاصل می‌شود.

یک بازیکن تیمی باشید

وقتی تصمیمات هم‌پیمانان متکی به نیروهای تدافعی شما باشد، در جهت منافع شما اتخاذ خواهد شد. از ارائه پشتیبانی به سایر هم‌پیمانان دریغ نکنید و همانند پیوندی بین کنفدراسیون‌ها عمل کنید. با این حال که دیگران بر سر دست‌ساخته‌های ارزشمند جنگ می‌کنند، مال شما محفوظ است. و وقتی هم‌پیمان شما یکی از «عجایب جهان» را بنا می‌کند، شما نگهبان آن خواهید بود. با ترکیب شدن نیروهای تمامی هم‌پیمانان شما در دژ، پیروزی از آن شما خواهد بود.

"پیروز واقعی در پایان قد علم می‌کند."
type

با ابهت رهبری کنید

بدون رهبر هیچ امپراتوری وجود نخواهد داشت. تبدیل به قلب گروه هم‌پیمان خود شوید و آن را به شکوه و عظمتی بی‌سابقه برسانید. به کمک تخصص خود در زمینه دیپلماسی، راهکارهایی پیدا می‌کنید که دیگران از یافتن آن عاجزند. معاهده‌هایی را تنظیم کنید که دسترسی به قلمروتان را غیرممکن می‌کند. راهبردهایی هوشمندانه بکار بگیرید، دشمنان را به جان هم بیندازید و به هر دری بزنید تا اینکه کل قلمرو پیرو خواسته شما شوند. سمفونی جنگ را به دلخواه خود اجرا کنید.

Coming soon

نماینده زبان‌باز

قویترین ابزار شما ارتباطات است. روحیه گروه هم‌پیمان را در سطح بالا حفظ کنید و مشکلات را قبل از بروزشان برطرف نمایید. کنفدراسیون‌ها برای رفع تنش‌ها و ایجاد طرح‌هایی که رضایت همه طرفین را به همراه داشته باشد بر قدرت دیپلماتیک شما تکیه خواهند کرد. مذاکرات تندی را با دشمنان‌تان داشته باشید و برایشان روشن سازید که گروه هم‌پیمان شما به عقب‌نشینی تن نمی‌دهد. تهدیدی در زمان حال می‌تواند از آسیب افراد در آینده جلوگیری کند. حداقل افراد سمت شما.

مربی عاقل

رهبر قوی عظمت و ابهت را در دیگران القا می‌کند. به دنبال اعضای جدید باشید و راهبردهای انحصاری را برای آنها شکل دهید تا تبدیل به دارایی‌های قدرتمندی برایتان شوند. حامی مشاوران مجرب باشید و آنها را به رهبرانی توانا تبدیل کنید. شما دوشا دوش هم‌رزمان معتمد می‌جنگید و دوستی‌هایی را شکل می‌دهید که فراتر از یک دنیای بازی پابرجا می‌ماند. شما اهرمی هستید که گروهی از غریبه‌ها را به سیستمی منظم و عالی تبدیل می‌کند.

استراتژیست زیرک

هم‌پایه‌های شما در گروه هم‌پیمان در مواقع نیاز به شما تکیه می‌کنند. نیروهای تدافعی را سریعاً هماهنگ کنید و حتی یک روزنه هم برای دشمن نگذارید. عاقلانه عمل کنید و بدون از دست دادن حتی یک سرباز، برنده نبردها شوید. شما حملاتی در مقیاس حماسی را رهبری خواهید کرد؛ این حملات تبدیل به افسانه‌هایی آشنا برای همگان می‌شود. در وقت مناسب، راهبردی را طرح کنید که طی ماه‌ها برملا می‌شود، و از اجرای بی‌نقص آن لذت ببرید.

"جریان این جهان را به اختیار خود بچرخانید."